Nasze usługi

Naszym Klientom oferujemy pomoc na każdym etapie zakupu nieruchomości

Pomoc w wyborze nieruchomości

Pomagamy znaleźć nieruchomość w Hiszpanii najlepiej dopasowaną do potrzeb. Współpracuję z wieloma deweloperami oraz agencjami, co gwarantuje obiektywizm przy wyborze. Ponadto działamy w wielu regionach w Hiszpanii, takich jak między innymi Costa del Sol, Costa Blanca czy Costa Almeria

Pomoc prawna przy zakupie

Współpracujemy z kancelarią prawną, która zajmuje się sprawdzeniem dokumentacji związanej z nabyciem nieruchomości, załatwieniem numeru N.I.E., który jest niezbędny do zakupu nieruchomości, otworzeniem rachunku bankowego w hiszpańskim banku, przepisaniem mediów na nowego właściciela (woda, prąd, gaz itd.), pomoc w opłaceniu podatków związanych z zakupem, ale również podatków, które trzeba uiszczać już po nabyciu nieruchomości, np. podatek od nierezydentów (I.R.N.R.). Ponadto kancelaria prawna zapewnia obsługę w języku polskim.

Sunset Cliffs Nieruchomości w Hiszpanii

Pomoc w organizacji wynajmu wakacyjnego

Duża część nieruchomości w Hiszpanii jest nabywanych w celu wynajmu krótkoterminowego. Pomagamy zorganizować cały proces, począwszy od zdobycia licencji turystycznej, aż po zarządzanie samym wynajmem.

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny w hiszpańskim banku na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Współpracujemy z bardzo doświadczoną firmą zajmującą się doradztwem kredytowym. Firma ta ma dostęp do bardzo dużej ilości ofert, przez co jest w stanie dobrać najlepszą.

Potrzebujesz pomocy w zakupie nieruchomość w Hiszpanii?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

  Formularz kontaktowy


  Zgoda na przetwarzanie danych dla BK INVEST GROUP, S.L.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez BK INVEST GROUP S.L., prowadzącą działalność w Hiszpanii (Calle Las Barcas 2, 46002 Walencja), zarejestrowaną pod numerem NIF: B10863926, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Opinie naszych Klientów

  Pan Bartosz pomógł nam w zakupie mieszkania w Hiszpanii. Doradził i pomógł w załatwieniu wszystkich formalności. PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKUJEMY 😁
  Kinga K.
  Mieliśmy to szczęście , że na naszej drodze podczas realizacji zakupu nieruchomości trafiliśmy na Bartosza w przeciwieństwie do naszej sąsiadki. Kompetentny i szczerze oddany klientom. Polecam z całego serca
  Robert K.
  Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem nieruchomości na Costa Blanca to tylko u pana Bartosza Zawadzkiego. Działa szybko i profesjonalnie. Jest miły, serdeczny, punktualny, prawdomówny i wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Polecam z całego serca!!!
  Anna K.
  Z całego serca polecam Bartosza Zawadzkiego. Ciepły, serdeczny i opiekuńczy. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta i wczuć się w jego oczekiwania. Polecam kontakt z Bartoszem, bo sama jestem bardzo zadowolona z zakupu nieruchomości poleconej przez niego.
  Al To
  Profesjonalny doradca. Pan Bartek jak nikt inny potrafi dobrać nieruchomość do oczekiwań klienta. Zainteresowany i pomocny nawet po podpisaniu aktu, co należy do rzadkości.
  Aneta S.
  Bardzo dobra, pomocna obsługa na wysokim poziomie. Polecam.
  Dorota i Piotr G.
  Polecam współpracę z Panem Bartoszem Zawadzkim. Kompetentny, konkretny, a przede wszystkim szybko i profesjonalnie działający. Fachowe podejście do klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam !!!
  Eva H.
  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, bez czarowania i wciskania kitu. Kupiłem przy pomocy Pana Bartka i jestem bardzo zadowolony.
  Michel M.
  Bartosz jest profesjonalistą i miłym człowiekiem. Polecam go osobom planującym zakup nieruchomości w Hiszpanii. Poświęca dużo czasu by znaleźć dla klienta najciekawszą ofertę. Osobiście odbiera z lotniska zainteresowanych i zawozi do wybranych miejsc. Bardzo uczynny i pomocny. Wysoka kultura osobista.
  Grażyna Z.

  Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami

  Compare listings

  Porównać