Nasze usługi

Naszym Klientom oferujemy pomoc na każdym etapie zakupu nieruchomości

Pomoc w wyborze nieruchomości

Pomagamy znaleźć nieruchomość w Hiszpanii najlepiej dopasowaną do potrzeb. Współpracuję z wieloma deweloperami oraz agencjami, co gwarantuje obiektywizm przy wyborze. Ponadto działamy w wielu regionach w Hiszpanii, takich jak między innymi Costa del Sol, Costa Blanca czy Costa Almeria

Pomoc prawna przy zakupie

Współpracujemy z kancelarią prawną, która zajmuje się sprawdzeniem dokumentacji związanej z nabyciem nieruchomości, załatwieniem numeru N.I.E., który jest niezbędny do zakupu nieruchomości, otworzeniem rachunku bankowego w hiszpańskim banku, przepisaniem mediów na nowego właściciela (woda, prąd, gaz itd.), pomoc w opłaceniu podatków związanych z zakupem, ale również podatków, które trzeba uiszczać już po nabyciu nieruchomości, np. podatek od nierezydentów (I.R.N.R.). Ponadto kancelaria prawna zapewnia obsługę w języku polskim.

Isea Calma apartamenty z widokiem na morze w Hiszpanii
Torre Sakura - mieszkania w Hiszpanii

Pomoc w organizacji wynajmu wakacyjnego

Duża część nieruchomości w Hiszpanii jest nabywanych w celu wynajmu krótkoterminowego. Pomagamy zorganizować cały proces, począwszy od zdobycia licencji turystycznej, aż po zarządzanie samym wynajmem.

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny w hiszpańskim banku na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Współpracujemy z bardzo doświadczoną firmą zajmującą się doradztwem kredytowym. Firma ta ma dostęp do bardzo dużej ilości ofert, przez co jest w stanie dobrać najlepszą.

Potrzebujesz pomocy w zakupie nieruchomość w Hiszpanii?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Soul Sunlife - mieszkanie w Hiszpanii  Opinie naszych Klientów

  Pan Bartosz pomógł nam w zakupie mieszkania w Hiszpanii. Doradził i pomógł w załatwieniu wszystkich formalności. PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKUJEMY 😁
  przez Kinga K.
  Bardzo dobra, pomocna obsługa na wysokim poziomie. Polecam.
  przez Dorota i Piotr G.
  Z całego serca polecam Bartosza Zawadzkiego. Ciepły, serdeczny i opiekuńczy. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta i wczuć się w jego oczekiwania. Polecam kontakt z Bartoszem, bo sama jestem bardzo zadowolona z zakupu nieruchomości poleconej przez niego.
  przez Al To
  Profesjonalny doradca. Pan Bartek jak nikt inny potrafi dobrać nieruchomość do oczekiwań klienta. Zainteresowany i pomocny nawet po podpisaniu aktu, co należy do rzadkości.
  przez Aneta S.
  Polecam współpracę z Panem Bartoszem Zawadzkim. Kompetentny, konkretny, a przede wszystkim szybko i profesjonalnie działający. Fachowe podejście do klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam !!!
  przez Eva H.
  Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem nieruchomości na Costa Blanca to tylko u pana Bartosza Zawadzkiego. Działa szybko i profesjonalnie. Jest miły, serdeczny, punktualny, prawdomówny i wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Polecam z całego serca!!!
  przez Anna K.
  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, bez czarowania i wciskania kitu. Kupiłem przy pomocy Pana Bartka i jestem bardzo zadowolony.
  przez Michel M.
  Bartosz jest profesjonalistą i miłym człowiekiem. Polecam go osobom planującym zakup nieruchomości w Hiszpanii. Poświęca dużo czasu by znaleźć dla klienta najciekawszą ofertę. Osobiście odbiera z lotniska zainteresowanych i zawozi do wybranych miejsc. Bardzo uczynny i pomocny. Wysoka kultura osobista.
  przez Grażyna Z.
  Mieliśmy to szczęście , że na naszej drodze podczas realizacji zakupu nieruchomości trafiliśmy na Bartosza w przeciwieństwie do naszej sąsiadki. Kompetentny i szczerze oddany klientom. Polecam z całego serca
  przez Robert K.

  Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami

  Compare listings

  Porównać