Poznaj Costa Agent

Wszystko zaczęło się w 2020 roku, gdy współwłaściciel firmy Bartosz Zawadzki porzucił pracę w korporacji w Warszawie i przeprowadził się wraz z rodziną do Hiszpanii. Po przeprowadzce związał się z hiszpańskim rynkiem nieruchomości. Kierował się niezmiennie celem stworzenia profesjonalnej firmy, w której osoby szukające nieruchomości w Hiszpanii, a niekoniecznie znające ten rynek, czuły się zaopiekowane przez cały proces – od wyszukania nieruchomości, poprzez przeprowadzenie przez cały proces transakcji, aż do obsługi posprzedażowej.

Ponadto jesteśmy zwolennikami amerykańskiej organizacji rynku nieruchomości, gdzie kupujący i sprzedający mają swojego agenta. Dlatego agencja nieruchomości Costa Agent oferuje usługi tylko dla strony kupującej. Dzięki temu możemy zaoferować nieruchomości od różnych agencji oraz deweloperów. Nie jesteśmy związani z daną ofertą, którą właśnie pozyskaliśmy bezpośrednio od sprzedającego. Dodatkowo działamy w różnych regionach Hiszpanii takich jak Costa del Sol, Costa Blanca, Costa de Almeria.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi deweloperami oraz agencjami nieruchomości. Pomagamy wyszukać nieruchomości, pokazujemy wybrane nieruchomości na miejscu, gdyż mieszkamy na co dzień w Hiszpanii. Przeprowadzimy przez cały proces transakcji dbając o jej bezpieczeństwo. Śmiało możemy stwierdzić, że oferowane usługi są unikatowe na hiszpańskim rynku.

Główne cechy oferowanych usług:

  • Możliwość zaoferowania nieruchomość od różnych agencji i deweloperów!
  • Możliwość zaoferowanie nieruchomości w różnych rejonach Hiszpanii między innymi na Costa del Sol, Costa Blanca, Costa de Almeria!
  • Pełna obsługa sprzedażowa i prawna w języku polskim. Współpracujemy z polsko-hiszpańską kancelarią prawną!

Nasz zespół

Doświadczony zespół, który pomoże Ci we wszystkich Twoich potrzebach związanych z nieruchomościami

Bartosz Zawadzki
Bartosz Zawadzki
CEO & Współwłaściciel
Bartosz Zawadzki
CEO & Współwłaściciel

Prywatnie miłośnik wszystkiego co hiszpańskie, sportów wodnych, piłki nożnej oraz szczęśliwy ojciec i mąż.

Klaudia Koza
Klaudia Koza
Doradca ds. Rynku Nieruchomości na Costa Blanca
Klaudia Koza
Doradca ds. Rynku Nieruchomości na Costa Blanca

Pomaga Klientom odnaleźć ich własne, idealne miejsce pod hiszpańskim słońcem - miejsce dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i marzeń.

Malwina Zawadzka
Malwina Zawadzka
Doradca ds. Nieruchomości na Costa del Sol
Malwina Zawadzka
Doradca ds. Nieruchomości na Costa del Sol

Wspiera Klientów w ich drodze po wymarzoną nieruchomość pod andaluzyjskim słońcem. Miłośniczka kawy i hiszpańskich churrosów.

Sylwia Koza
Sylwia Koza
Doradca ds. Nieruchomości na Costa Blanca
Sylwia Koza
Doradca ds. Nieruchomości na Costa Blanca

Wybór wymarzonej nieruchomości to ekscytujące, ale też wymagające zadanie. Jako miłośniczka podróży mając cenne doświadczenie i perspektywę chętnie pomogę w zakupie.

Michał Flak
Michał Flak
Video Wizard
Michał Flak
Video Wizard

Zarządzający działaniami filmowymi. Pasjonat fotografii w każdej jej formie, z zamiłowaniem do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych.

Opinie naszych Klientów

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem nieruchomości na Costa Blanca to tylko u pana Bartosza Zawadzkiego. Działa szybko i profesjonalnie. Jest miły, serdeczny, punktualny, prawdomówny i wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Polecam z całego serca!!!
przez Anna K.
Bardzo dobra, pomocna obsługa na wysokim poziomie. Polecam.
przez Dorota i Piotr G.
Mieliśmy to szczęście , że na naszej drodze podczas realizacji zakupu nieruchomości trafiliśmy na Bartosza w przeciwieństwie do naszej sąsiadki. Kompetentny i szczerze oddany klientom. Polecam z całego serca
przez Robert K.
Pan Bartosz pomógł nam w zakupie mieszkania w Hiszpanii. Doradził i pomógł w załatwieniu wszystkich formalności. PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKUJEMY 😁
przez Kinga K.
Profesjonalny doradca. Pan Bartek jak nikt inny potrafi dobrać nieruchomość do oczekiwań klienta. Zainteresowany i pomocny nawet po podpisaniu aktu, co należy do rzadkości.
przez Aneta S.
Z całego serca polecam Bartosza Zawadzkiego. Ciepły, serdeczny i opiekuńczy. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta i wczuć się w jego oczekiwania. Polecam kontakt z Bartoszem, bo sama jestem bardzo zadowolona z zakupu nieruchomości poleconej przez niego.
przez Al To
Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, bez czarowania i wciskania kitu. Kupiłem przy pomocy Pana Bartka i jestem bardzo zadowolony.
przez Michel M.
Polecam współpracę z Panem Bartoszem Zawadzkim. Kompetentny, konkretny, a przede wszystkim szybko i profesjonalnie działający. Fachowe podejście do klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam !!!
przez Eva H.
Bartosz jest profesjonalistą i miłym człowiekiem. Polecam go osobom planującym zakup nieruchomości w Hiszpanii. Poświęca dużo czasu by znaleźć dla klienta najciekawszą ofertę. Osobiście odbiera z lotniska zainteresowanych i zawozi do wybranych miejsc. Bardzo uczynny i pomocny. Wysoka kultura osobista.
przez Grażyna Z.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii, jesteś we właściwym miejscu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy nieruchomości najbardziej dopasowane do Twoich preferencji.    Compare listings

    Porównać