Poznaj Costa Agent

Wszystko zaczęło się w 2020 roku, gdy współwłaściciel firmy Bartosz Zawadzki porzucił pracę w korporacji w Warszawie i przeprowadził się wraz z rodziną do Hiszpanii. Po przeprowadzce od początku związany z rynkiem nieruchomości. Od początku przyświecał nam cel stworzenia profesjonalnej firmy, w której osoby szukające nieruchomości w Hiszpanii, a niekoniecznie znające ten rynek czuły się zaopiekowanie od początku do końca. 

Ponadto jesteśmy zwolennikami amerykańskiej organizacji rynku nieruchomości, gdzie kupujący i sprzedający mają swojego agenta. Dlatego Costa Agent od początku oferuje usługi tylko dla strony kupującej. Dzięki temu możemy zaoferować nieruchomości od różnych agencji oraz deweloperów. Nie jesteśmy związani z daną ofertą, którą właśnie pozyskaliśmy bezpośrednio od sprzedającego. Dodatkowo działamy w różnych regionach Hiszpanii takich jak Costa del Sol, Costa Blanca, Ibiza czy Majorka.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi deweloperami oraz agencjami nieruchomości. Pomagamy wyszukać nieruchomości, pokazujemy wybrane nieruchomości na miejscu, gdyż mieszkamy na co dzień w Hiszpanii. Przeprowadzimy przez cały proces transakcji dbając o jej bezpieczeństwo. Śmiało możemy stwierdzić, że oferowane usługi są unikatowe na hiszpańskim rynku.

Główne cechy oferowanych usług:

 • Możliwość zaoferowania nieruchomość od różnych agencji i deweloperów!
 • Możliwość zaoferowanie nieruchomości w różnych rejonach Hiszpanii między innymi na Costa del Sol, Costa Blanca, Ibizie oraz Majorce!
 • Pełna obsługa sprzedażowa i prawna w języku polskim. Współpracujemy z polsko-hiszpańską kancelarią prawną!

Nasz zespół

Doświadczony zespół, który pomoże Ci we wszystkich Twoich potrzebach związanych z nieruchomościami

Bartosz Zawadzki
Bartosz Zawadzki
Doradca ds. Rynku Nieruchomości
Bartosz Zawadzki
Doradca ds. Rynku Nieruchomości

Prywatnie miłośnik wszystkiego co hiszpańskie, sportów wodnych, piłki nożnej oraz szczęśliwy ojciec i mąż.

Ilona Nowak Costa Agent
Ilona Nowak
Doradca ds. Rynku Nieruchomości
Ilona Nowak
Doradca ds. Rynku Nieruchomości

Miłośniczka podróży i odkrywania nowych miejsc. Zafascynowana hiszpańską kuchnią a szczególnie owocami morza, których w Hiszpanii jest pod dostatkiem.

Opinie naszych Klientów

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem nieruchomości na Costa Blanca to tylko u pana Bartosza Zawadzkiego. Działa szybko i profesjonalnie. Jest miły, serdeczny, punktualny, prawdomówny i wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Polecam z całego serca!!!
Anna K.
Bartosz jest profesjonalistą i miłym człowiekiem. Polecam go osobom planującym zakup nieruchomości w Hiszpanii. Poświęca dużo czasu by znaleźć dla klienta najciekawszą ofertę. Osobiście odbiera z lotniska zainteresowanych i zawozi do wybranych miejsc. Bardzo uczynny i pomocny. Wysoka kultura osobista.
Grażyna Z.
Profesjonalny doradca. Pan Bartek jak nikt inny potrafi dobrać nieruchomość do oczekiwań klienta. Zainteresowany i pomocny nawet po podpisaniu aktu, co należy do rzadkości.
Aneta S.
Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm, bez czarowania i wciskania kitu. Kupiłem przy pomocy Pana Bartka i jestem bardzo zadowolony.
Michel M.
Polecam współpracę z Panem Bartoszem Zawadzkim. Kompetentny, konkretny, a przede wszystkim szybko i profesjonalnie działający. Fachowe podejście do klienta. Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam !!!
Eva H.
Bardzo dobra, pomocna obsługa na wysokim poziomie. Polecam.
Dorota i Piotr G.
Pan Bartosz pomógł nam w zakupie mieszkania w Hiszpanii. Doradził i pomógł w załatwieniu wszystkich formalności. PEŁEN PROFESJONALIZM. DZIĘKUJEMY 😁
Kinga K.
Z całego serca polecam Bartosza Zawadzkiego. Ciepły, serdeczny i opiekuńczy. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta i wczuć się w jego oczekiwania. Polecam kontakt z Bartoszem, bo sama jestem bardzo zadowolona z zakupu nieruchomości poleconej przez niego.
Al To

Jeśli chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii, jesteś we właściwym miejscu

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

  Formularz kontaktowy


  Zgoda na przetwarzanie danych dla BK INVEST GROUP, S.L.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez BK INVEST GROUP S.L., prowadzącą działalność w Hiszpanii (Calle Las Barcas 2, 46002 Walencja), zarejestrowaną pod numerem NIF: B10863926, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Compare listings

  Porównać