Nowe domy w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca

Wyjątkowe osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej

Ceny domów
od 199 000 EUR


  Zgoda na przetwarzanie danych dla BK INVEST GROUP, S.L.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez BK INVEST GROUP S.L., prowadzącą działalność w Hiszpanii (Calle Las Barcas 2, 46002 Walencja), zarejestrowaną pod numerem NIF: B10863926, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Przedstawiamy osiedle domków jednorodzinnych położnych nad Morzem Śródziemnym w Hiszpanii

  Domki zlokalizowane są na wybrzeżu Costa Blanca, zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców.
  Malownicza okolica i dostęp do wyjątkowych plaż i zatoczek. Nieruchomości usytułowane w bliskiej odległości do lotniska w Alicante i Walencji.

  1,5 km do plaży
  Basen
  Solarium
  Ogród
  Blisko szlaków
  1,5 km do plaży
  Basen
  Solarium
  Ogród
  Blisko szlaków

  Dom w cenie apartamentu

  Wyjątkowej okazja, aby przenieść się do słonecznej Hiszpanii.
  Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych domkach i możliwościach zakupu nieruchomości na Costa Blanca i  Costa de Almeria. Razem spełnimy Twoje marzenie o posiadaniu domu nad Morzem Śródziemnym.

  Lokalizacja

  Usytuowany w bliskiej odległości Morza Śródziemnego, w urokliwej okolicy niedaleko miasta Denia. Usytuowanie nieruchomości na Costa Blanca oferuje przyjemny klimat przez cały rok.

  Komfort i udogodnienia

  Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, solarium i wspólnym basenem.

  Inwestycja na przyszłość

  Dzięki świetnej lokalizacji i rosnącej popularności regionu, nieruchomość poza użytkiem własnym może też stanowić źródło dodatkowego dochodu w postaci wynajmu wakacyjnego.

  Całoroczna turystyka

  Dzięki sprzyjającemu klimatowi, region ten przyciąga turystów przez cały rok, co jest świetną okazją do wynajmu nieruchomości i generowania stałych dochodów.

  Kultura i tradycja

  Okolica inwestycji to nie tylko piękne plaże i góry. To także doskonałe miejsce do odkrywania bogatej kultury i tradycji regionu.

  Jeśli interesuje Cię ta nieruchomość

  Kliknij w przycisk i wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń do nas w wygodnym dla Ciebie terminie

  +48 517 662 810

  +34 682 531 555