Zamieszkaj na Costa de Almeria

Twoje nowe miejsce na ziemi w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Hiszpanii!

Ceny apartamentów
od 130 000 EUR


  Zgoda na przetwarzanie danych dla BK INVEST GROUP, S.L.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących dane udostępnione na niniejszym formularzu przez BK INVEST GROUP S.L., prowadzącą działalność w Hiszpanii (Calle Las Barcas 2, 46002 Walencja), zarejestrowaną pod numerem NIF: B10863926, w celu przekazywania informacji handlowych i marketingowych na temat działalności i usług świadczonych przez ten podmiot, w tym do przesyłania tych informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym e-mail, sms oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych, także w trakcie połączeń głosowych wykonywanych na mój numer telefonu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Przedstawiamy luksusowy kompleks mieszkaniowy położony nad Morzem Śródziemnym

  Obiekt zlokalizowany na wybrzeżu Costa de Almería, oferuje doskonałe warunki do życia, wypoczynku i inwestycji. Odkryj wyjątkowe apartamenty z widokiem na morze, które zapewnią Ci komfort, spokój i luksus, jakiego szukasz.

  Przy plaży
  Basen
  Klimatyzacja
  Miejsce parkingowe
  WiFi
  Umeblowane
  Plac zabaw
  Ogrody
  Przy plaży
  Basen
  Klimatyzacja
  Miejsce parkingowe
  WiFi
  Umeblowane
  Plac zabaw
  Ogrody

  Pierwsza linia brzegowa

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią tej wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych apartamentach i możliwościach zakupu nieruchomości na Costa de Almeria i Costa Blanca. Razem spełnimy Twoje marzenie o posiadaniu domu nad Morzem Śródziemnym.

  Lokalizacja

  Usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Śródziemnego, kompleks oferuje niesamowite widoki na błękitne wody, zapierające dech w piersiach zachody słońca i przyjemny klimat przez cały rok.

  Komfort i udogodnienia

  Nowoczesne apartamenty z dużymi tarasami i prywatnymi ogrodami, które są doskonale zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy komfort mieszkania. Na terenie kompleksu znajdują się liczne atrakcje, takie jak m.in. baseny, jacuzzi, place zabaw.

  Inwestycja na przyszłość

  Dzięki świetnej lokalizacji i rosnącej popularności regionu, oczekuje się, że wartość nieruchomości w pierwszej linii brzegowej Costa de Almeria będzie rosła, dając dobry zwrot z inwestycji w przyszłości.

  Całoroczna turystyka

  Dzięki sprzyjającemu klimatowi, region ten przyciąga turystów przez cały rok, co jest świetną okazją do wynajmu nieruchomości i generowania stałych dochodów.

  Kultura i tradycja

  Okolica inwestycji to nie tylko piękne plaże i luksusowe apartamenty. To także doskonałe miejsce do odkrywania bogatej kultury i tradycji regionu Andaluzji.

  Jeśli interesuje Cię ta nieruchomość

  Kliknij w przycisk i wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń do nas w wygodnym dla Ciebie terminie

  +48 517 662 810

  +34 682 531 555